Signováno vpravo dole, číslováno 48/80, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 53 cm, šířka: 41,8 cm, rámování: 68,6 x 55,6 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 29.05.2023 20:23
Dosažená cena: 6 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (24)