144. Prst

Autor: Oldřich Kulhánek
(1940)

Signováno vpravo dole, číslováno 48/80, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 53 cm, šířka: 41,8 cm, rámování: 68,6 x 55,6 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 29.05.2023 20:23

Dosažená cena: 6 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (24)

3 100 Kč25.5.2023 21:18:55
2 900 Kč20.5.2023 23:42:34 (limit 19.5.2023 18:57:08)
2 700 Kč20.5.2023 23:42:34
2 500 Kč20.5.2023 23:42:28 (limit 19.5.2023 18:57:08)
2 300 Kč20.5.2023 23:42:28
2 100 Kč19.5.2023 18:57:03
1 900 Kč15.5.2023 13:01:37
1 700 Kč14.5.2023 16:18:11
1 500 Kč9.5.2023 22:18:02