48. Ovca

Autor: Rudolf Krivoš
(1933)

Signováno vpravo dole, kombinovaná technika, olej/písek/sololit, garantujeme pravost a originalitu díla, na vyžádání možnost zajistit znalecký posudek, který si kupujicí hradí předem sám.
Výška: 40 cm, šířka: 60 cm, rámování: 54 x 74 cm

Konec aukce: 21.08.2023 18:47

Dosažená cena: 68 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (90)

35 000 Kč2.8.2023 21:14:02 (limit 1.8.2023 19:33:12)
28 500 Kč2.8.2023 21:13:55 (limit 1.8.2023 19:33:12)
28 000 Kč2.8.2023 21:13:55
27 500 Kč2.8.2023 21:13:52 (limit 1.8.2023 19:33:12)
27 000 Kč2.8.2023 21:13:52
26 500 Kč2.8.2023 21:13:49 (limit 1.8.2023 19:33:12)
26 000 Kč2.8.2023 21:13:49
25 500 Kč1.8.2023 19:33:02
25 000 Kč1.8.2023 19:32:57 (limit 30.7.2023 15:30:57)
25 000 Kč1.8.2023 19:32:57 (limit 1.8.2023 19:32:57)
18 000 Kč1.8.2023 19:32:50 (limit 30.7.2023 15:30:57)
17 500 Kč1.8.2023 19:32:50
17 000 Kč1.8.2023 19:32:46 (limit 30.7.2023 15:30:57)
16 500 Kč1.8.2023 19:32:46
16 000 Kč30.7.2023 15:30:48