48. Ovca

Autor: Rudolf Krivoš
(1933)

Signováno vpravo dole, kombinovaná technika, olej/písek/sololit, garantujeme pravost a originalitu díla, na vyžádání možnost zajistit znalecký posudek, který si kupujicí hradí předem sám.
Výška: 40 cm, šířka: 60 cm, rámování: 54 x 74 cm

Konec aukce: 21.08.2023 18:47

Dosažená cena: 68 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (90)

53 000 Kč16.8.2023 17:21:37
52 000 Kč15.8.2023 11:11:12
51 000 Kč14.8.2023 21:36:53
50 000 Kč14.8.2023 21:36:47 (limit 9.8.2023 20:27:09)
50 000 Kč14.8.2023 21:36:47 (limit 14.8.2023 21:36:47)
47 000 Kč14.8.2023 21:36:39 (limit 9.8.2023 20:27:09)
46 500 Kč14.8.2023 21:36:39
46 000 Kč14.8.2023 21:36:36 (limit 9.8.2023 20:27:09)
45 500 Kč14.8.2023 21:36:36
45 000 Kč14.8.2023 21:36:33 (limit 9.8.2023 20:27:09)
44 500 Kč14.8.2023 21:36:33
44 000 Kč13.8.2023 12:37:40 (limit 9.8.2023 20:27:09)
43 500 Kč13.8.2023 12:37:40
43 000 Kč13.8.2023 12:37:37 (limit 9.8.2023 20:27:09)
42 500 Kč13.8.2023 12:37:37