Signováno vpravo dole, kombinovaná technika, olej/písek/sololit, garantujeme pravost a originalitu díla, na vyžádání možnost zajistit znalecký posudek, který si kupujicí hradí předem sám.
Výška: 40 cm, šířka: 60 cm, rámování: 54 x 74 cm
Konec aukce: 21.08.2023 18:47
Dosažená cena: 68 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (90)