Malíř a grafik v Kvasicích. Studie : speciální škola mal.Karla Truppe v Brně. Studijní cesty v Rakousku, Německu, Italii a Balkáně. Maluje krajiny i figurální obrazy. ( Tomanův slovník )
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 57 cm, šířka: 47 cm, rámování: 73,5 x 63,2 cm
Konec aukce: 05.04.2021 19:11
Dosažená cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč