10. Letní den

Autor: Marcel Krasický
(1898)

Malíř a grafik v Kvasicích. Studie : speciální škola mal.Karla Truppe v Brně. Studijní cesty v Rakousku, Německu, Italii a Balkáně. Maluje krajiny i figurální obrazy. ( Tomanův slovník )
Signováno vlevo dole, na zadní straně přípis autora
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 81,5 cm, šířka: 57 cm, rámování: 97 x 72,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 14.09.2021 18:13

Dosažená cena: 22 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (38)

12 500 Kč9.9.2021 17:47:26
12 000 Kč7.9.2021 22:09:35
11 500 Kč7.9.2021 19:09:04
11 000 Kč7.9.2021 18:30:09
10 500 Kč5.9.2021 16:05:05
10 000 Kč5.9.2021 16:05:00 (limit 4.9.2021 17:00:22)
9 800 Kč5.9.2021 16:05:00
9 500 Kč5.9.2021 16:04:57 (limit 4.9.2021 17:00:22)
9 200 Kč5.9.2021 16:04:57
8 900 Kč5.9.2021 16:04:54 (limit 4.9.2021 17:00:22)
8 600 Kč5.9.2021 16:04:54
8 300 Kč5.9.2021 16:04:51 (limit 4.9.2021 17:00:22)
8 000 Kč5.9.2021 16:04:51
7 700 Kč5.9.2021 16:04:49 (limit 4.9.2021 17:00:22)
7 400 Kč5.9.2021 16:04:49