Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Tempera na lepence
Výška: 33 cm, šířka: 39 cm, rámování: 45,3 x 51,3 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 09.05.2022 20:42
Dosažená cena: 13 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (45)