Signováno vpravo dole, místy tečky.
Technika: Litografie
Výška: 11,5 cm, šířka: 18 cm, rámování: 25,5 x 31,2 cm
Konec aukce: 09.12.2025 22:01
Dosažená cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Seznam příhozů (12)
| 3 200 Kč | 9.12.2025 21:51:29 (limit 9.12.2025 21:51:29) |
| 3 000 Kč | 9.12.2025 21:51:02 (limit 9.12.2025 19:05:50) |
| 3 000 Kč | 9.12.2025 21:51:02 (limit 9.12.2025 21:51:02) |
| 2 000 Kč | 9.12.2025 21:33:36 (limit 9.12.2025 19:05:50) |
| 1 800 Kč | 9.12.2025 21:33:36 |
| 1 600 Kč | 9.12.2025 21:33:29 (limit 9.12.2025 19:05:50) |
| 1 400 Kč | 9.12.2025 21:33:29 |
| 1 200 Kč | 9.12.2025 21:33:25 (limit 9.12.2025 19:05:50) |
| 1 000 Kč | 9.12.2025 21:33:25 |
| 900 Kč | 9.12.2025 19:05:50 (limit 9.12.2025 19:05:50) |
| 800 Kč | 25.11.2025 17:26:42 |
| 700 Kč | 20.11.2025 20:37:32 |