Signováno vpravo dole.
Technika: Litografie
Výška: 13 cm, šířka: 19 cm, rámování: 22 x 27,7 cm
Konec aukce: 03.11.2025 21:58
Dosažená cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Seznam příhozů (4)
| 3 900 Kč | 3.11.2025 21:48:07 |
| 900 Kč | 3.11.2025 21:44:51 |
| 800 Kč | 17.10.2025 22:54:11 |
| 700 Kč | 12.10.2025 14:06:00 |