204. Stádo koní

Autor: Emil Kotrba
(1912)

Kategorie: Grafiky

Signováno vpravo dole.
Technika: Litografie
Výška: 11,5 cm, šířka: 18 cm, rámování: 25,5 x 31,2 cm

Konec aukce: 09.12.2025 21:23

Dosažená cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Seznam příhozů (4)

1 000 Kč9.12.2025 21:15:33 (limit 9.12.2025 21:15:32)
900 Kč9.12.2025 20:46:19
800 Kč25.11.2025 17:26:58
700 Kč18.11.2025 17:29:08