Signováno vpravo dole, zaskleno.
Výška: 25 cm, šířka: 34,5 cm, rámování: 49,2 x 57 cm
Konec aukce: 20.08.2024 20:51
Dosažená cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč