Narozen 12. 10. 1886 v Kutné Hoře a zemřel 17. 7. 1932 v Žehuni u Poděbrad. Malíř v Praze, žák pražské akademie výtvarného umění u prof. Rud. Ottenfelda. Inspiroval jej impresionismus i fauvismus.
Signováno vlevo dole, v minulosti - konzultoval a pravost potvrdil PhDr.Mgr.M.Zachař
Technika: Olej na kartonu
Výška: 32,5 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 42,5 x 59,3 cm
Konec aukce: 21.06.2020 22:58
Dosažená cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč