Signováno tužkou uprostřed dole.
Výška: 28,5 cm, šířka: 20 cm, rámování: 42 x 32 cm
Konec aukce: 07.11.2022 22:34
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Seznam příhozů (4)