Signováno tužkou uprostřed dole, zaskleno
Výška: 18,5 cm, šířka: 9,7 cm, rámování: 32,4 x 22,2 cm
Konec aukce: 06.04.2022 21:54
Dosažená cena: 1 050 Kč
Vyvolávací cena: 250 Kč
Seznam příhozů (9)