Signováno tužkou uprostřed dole, zaskleno, nově rámováno.
Výška: 16,5 cm, šířka: 17,5 cm, rámování: 29,2 x 29,2 cm
Konec aukce: 29.05.2023 21:39
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč