Výška: 7,3 cm, šířka: 11 cm, rámování: 20 x 26 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.05.2022 20:56
Dosažená cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
1 000 Kč | 9.5.2022 20:51:25 (limit 9.5.2022 20:51:25) |