Výška: 11 cm, šířka: 7,5 cm, rámování: 26 x 20 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.05.2022 20:38
Dosažená cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
1 000 Kč | 16.4.2022 21:06:33 |