10. Holubice na sloupech - velký formát

Autor: Vladimír Komárek
(1928)

Signováno uprostřed dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 120,4 cm, šířka: 120,5 cm, rámování: 124,8 x 125 cm

Konec aukce: 02.04.2024 19:14

Dosažená cena: 95 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (136)

16 600 Kč24.2.2024 16:09:20
16 100 Kč24.2.2024 16:09:17 (limit 23.2.2024 11:50:08)
15 600 Kč24.2.2024 16:09:17
15 100 Kč24.2.2024 16:09:14 (limit 23.2.2024 11:50:08)
14 600 Kč24.2.2024 16:09:14
14 100 Kč24.2.2024 16:09:11 (limit 23.2.2024 11:50:08)
13 600 Kč24.2.2024 16:09:11
13 100 Kč24.2.2024 16:09:08 (limit 23.2.2024 11:50:08)
12 600 Kč24.2.2024 16:09:08
12 100 Kč24.2.2024 16:08:30 (limit 23.2.2024 11:50:08)
11 600 Kč24.2.2024 16:08:30
11 100 Kč24.2.2024 16:08:28 (limit 23.2.2024 11:50:08)
10 600 Kč24.2.2024 16:08:28
10 100 Kč24.2.2024 16:08:25 (limit 23.2.2024 11:50:08)
9 800 Kč24.2.2024 16:08:25