10. Holubice na sloupech - velký formát

Autor: Vladimír Komárek
(1928)

Signováno uprostřed dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 120,4 cm, šířka: 120,5 cm, rámování: 124,8 x 125 cm

Konec aukce: 02.04.2024 19:14

Dosažená cena: 95 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (136)

31 600 Kč24.2.2024 16:11:18
31 100 Kč24.2.2024 16:11:14 (limit 23.2.2024 11:50:08)
30 600 Kč24.2.2024 16:11:14
30 100 Kč24.2.2024 16:10:29 (limit 23.2.2024 11:50:08)
29 600 Kč24.2.2024 16:10:29
29 100 Kč24.2.2024 16:10:26 (limit 23.2.2024 11:50:08)
28 600 Kč24.2.2024 16:10:26
28 100 Kč24.2.2024 16:10:23 (limit 23.2.2024 11:50:08)
27 600 Kč24.2.2024 16:10:23
27 100 Kč24.2.2024 16:10:20 (limit 23.2.2024 11:50:08)
26 600 Kč24.2.2024 16:10:20
26 100 Kč24.2.2024 16:10:17 (limit 23.2.2024 11:50:08)
25 600 Kč24.2.2024 16:10:17
25 100 Kč24.2.2024 16:10:15 (limit 23.2.2024 11:50:08)
24 600 Kč24.2.2024 16:10:14