Signováno uprostřed dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 120,4 cm, šířka: 120,5 cm, rámování: 124,8 x 125 cm
Konec aukce: 02.04.2024 19:14
Dosažená cena: 95 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (136)