10. Holubice na sloupech - velký formát

Autor: Vladimír Komárek
(1928)

Signováno uprostřed dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 120,4 cm, šířka: 120,5 cm, rámování: 124,8 x 125 cm

Konec aukce: 02.04.2024 19:14

Dosažená cena: 95 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (136)

67 000 Kč21.3.2024 21:32:14
66 000 Kč20.3.2024 23:31:13
65 000 Kč20.3.2024 23:31:09 (limit 18.3.2024 22:05:55)
64 000 Kč20.3.2024 23:31:09
63 000 Kč20.3.2024 23:31:04 (limit 18.3.2024 22:05:55)
62 000 Kč20.3.2024 23:31:04
61 000 Kč18.3.2024 22:05:55 (limit 18.3.2024 22:05:55)
60 000 Kč18.3.2024 22:05:55 (limit 16.3.2024 09:03:29)
53 000 Kč18.3.2024 22:05:48 (limit 16.3.2024 09:03:29)
52 000 Kč18.3.2024 22:05:48
51 000 Kč18.3.2024 22:05:44 (limit 16.3.2024 09:03:29)
50 000 Kč18.3.2024 22:05:44
49 500 Kč18.3.2024 22:05:42 (limit 16.3.2024 09:03:29)
49 000 Kč18.3.2024 22:05:42
48 500 Kč18.3.2024 22:05:39 (limit 16.3.2024 09:03:29)