91. 5 ks zmenšených grafik Maxe Švabinského

Autor: Jindra Schmidt

Výška: 8,5 cm, šířka: 6 cm, rámování: 23,3 x 18,2 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.03.2026 19:30

Aktuální cena: 1 000 Kč

Zbývá: 4d 8h 20m 4s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč