Originální návrh na skládací trojpohlednici.
Technika: Akvarel
Výška: 42 cm, šířka: 145 cm, rámování: 56,5 x 162 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 19:28
Aktuální cena: 2 500 Kč
Zbývá: 4d 8h 18m 3s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč