Návrh na pohlednici.
Technika: Akvarel
Výška: 31,7 cm, šířka: 48,5 cm, rámování: 35 x 52 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 19:04
Aktuální cena: 1 200 Kč
Zbývá: 4d 7h 54m 4s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč