61. Ostrava Přívoz - Kostel P.Marie

Autor: M. Bušek

Návrh na pohlednici.
Technika: Akvarel
Výška: 47 cm, šířka: 31,7 cm, rámování: 50,5 x 35 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.03.2026 19:00

Aktuální cena: 1 200 Kč

Zbývá: 4d 7h 50m 3s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč