Návrh na pohlednici.
Technika: Akvarel
Výška: 47 cm, šířka: 31,7 cm, rámování: 50,5 x 35 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 19:00
Aktuální cena: 1 200 Kč
Zbývá: 4d 7h 50m 3s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč