57. Moravská Ostrava

Autor: M. Bušek

Návrh na pohlednici.
Technika: Akvarel
Výška: 31,7 cm, šířka: 47 cm, rámování: 34,8 x 50,2 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.03.2026 18:56

Aktuální cena: 1 200 Kč

Zbývá: 4d 7h 46m 3s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč