Návrh na pohlednici.
Technika: Akvarel
Výška: 30,3 cm, šířka: 47 cm, rámování: 33,8 x 50,2 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 18:50
Aktuální cena: 1 200 Kč
Zbývá: 4d 7h 40m 3s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč