Technika: Olej na plátně
Výška: 85,5 cm, šířka: 110,5 cm, rámování: 104,5 x 128,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 18:46
Aktuální cena: 2 500 Kč
Zbývá: 4d 7h 36m 3s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
| 2 500 Kč | 26.1.2026 10:00:59 |