47. Horská krajina - velký formát

Autor: K. Sovánka

Technika: Olej na plátně
Výška: 85,5 cm, šířka: 110,5 cm, rámování: 104,5 x 128,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.03.2026 18:46

Aktuální cena: 2 500 Kč

Zbývá: 4d 7h 36m 3s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

2 500 Kč26.1.2026 10:00:59