Signováno LD.
Technika: Olej na plátně
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 51 x 61 cm
Konec aukce: 02.03.2026 18:17
Aktuální cena: 2 500 Kč
Zbývá: 4d 8h 35m 13s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
| 2 500 Kč | 22.1.2026 11:09:37 |