18. Bárky u pobřeží

Autor: Bedřich Feigl

Signováno LD.
Technika: Olej na plátně
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 51 x 61 cm

Konec aukce: 02.03.2026 18:17

Aktuální cena: 2 500 Kč

Zbývá: 4d 8h 35m 13s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

2 500 Kč22.1.2026 11:09:37