216. Starobylá ulice

Autor: Karel Srp

Signováno vpravo dole.
Výška: 54,5 cm, šířka: 43 cm, rámování: 62,5 x 51 cm

Konec aukce: 19.01.2026 21:35

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 1 200 Kč