Signováno PD.
Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 90 cm, rámování: 80,5 x 105 cm
Konec aukce: 19.01.2026 19:37
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč