98. Na pobřeží

Autor: Alois Tužinský

Signováno PD.
Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 90 cm, rámování: 80,5 x 105 cm

Konec aukce: 19.01.2026 19:37

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 6 500 Kč