110. Krajina s řekou

Autor: Arthur Nielsen

Signováno LD.
Technika: Olej na plátně
Výška: 33 cm, šířka: 42 cm, rámování: 44,5 x 53,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 19:49

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 6 000 Kč