Signováno LD.
Technika: Olej na plátně
Výška: 33 cm, šířka: 42 cm, rámování: 44,5 x 53,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 19:49
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 6 000 Kč