Signováno PD.
Technika: Akvatinta
Výška: 36 cm, šířka: 50 cm, rámování: 59 x 70 cm
Konec aukce: 19.01.2026 22:01
Dosažená cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (3)
| 1 400 Kč | 19.1.2026 18:43:34 |
| 1 200 Kč | 9.1.2026 14:18:03 |
| 1 000 Kč | 2.1.2026 15:22:41 |