74. Zátiší

Autor: Jaroslav Hudec

Signováno LD.
Technika: Olej na plátně
Výška: 52 cm, šířka: 72 cm, rámování: 77,5 x 91,5 cm
Stav: Mírně poškozeno

Konec aukce: 19.01.2026 19:22

Dosažená cena: 5 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (9)

5 100 Kč19.1.2026 19:17:01 (limit 19.1.2026 19:12:10)
4 900 Kč19.1.2026 19:17:01
4 700 Kč19.1.2026 19:16:56 (limit 19.1.2026 19:12:10)
4 500 Kč19.1.2026 19:16:56
4 300 Kč19.1.2026 19:16:34 (limit 19.1.2026 19:12:10)
4 100 Kč19.1.2026 19:16:34
3 900 Kč19.1.2026 19:15:43 (limit 19.1.2026 19:12:10)
3 700 Kč19.1.2026 19:15:43
3 500 Kč19.1.2026 19:12:10 (limit 19.1.2026 19:12:10)