Technika: Olej sololit
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 55 x 65,5 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 19.01.2026 18:06
Dosažená cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
| 1 800 Kč | 19.1.2026 17:58:17 |