7. Brigádnice

Autor: Gustav Sýkora

Technika: Olej sololit
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 55 x 65,5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:06

Dosažená cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

1 800 Kč19.1.2026 17:58:17