37. Květiny ve váze

Autor: Málková

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 80 cm, rámování: 77,5 x 97 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:36

Dosažená cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

2 800 Kč17.11.2025 15:29:35