Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 80 cm, rámování: 77,5 x 97 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:36
Dosažená cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
| 2 800 Kč | 17.11.2025 15:29:35 |