Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 70 cm, šířka: 101 cm, rámování: 88 x 118 cm
Konec aukce: 02.03.2026 18:51
Aktuální cena: 5 000 Kč
Zbývá: 4d 6h 25m 53s
Minimální příhoz: 300 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč