97. Sylvester and Mary Magdalene

Autor: Michal Kútik

Kombinovaná technika - akryl/olej, signováno vpravo dole, autorský certifikát.
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 130 cm, šířka: 85 cm

Konec aukce: 19.01.2026 19:36

Dosažená cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

12 000 Kč19.1.2026 18:52:50