Kombinovaná technika - akryl/olej, signováno vpravo dole, autorský certifikát.
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 130 cm, šířka: 85 cm
Konec aukce: 19.01.2026 19:36
Dosažená cena: 12 000 Kč
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
| 12 000 Kč | 19.1.2026 18:52:50 |