50. Letní krajina

Autor: August Terš

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 52 cm, šířka: 64 cm, rámování: 58 x 71 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:51

Dosažená cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (3)

1 900 Kč19.1.2026 18:46:58
1 700 Kč19.1.2026 18:10:13
1 500 Kč19.1.2026 17:28:57