Signováno vlevo dole.
Technika: Malba na ručním papíru
Výška: 45 cm, šířka: 67 cm, rámování: 80,5 x 98,5 cm
Konec aukce: 03.11.2025 18:17
Dosažená cena: 41 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (86)
| 11 000 Kč | 18.10.2025 07:08:11 (limit 16.10.2025 11:42:17) |
| 10 600 Kč | 18.10.2025 07:07:47 (limit 16.10.2025 11:42:17) |
| 10 100 Kč | 18.10.2025 07:07:47 |
| 9 800 Kč | 18.10.2025 07:07:44 (limit 16.10.2025 11:42:17) |
| 9 500 Kč | 18.10.2025 07:07:44 |
| 9 200 Kč | 18.10.2025 07:07:42 (limit 16.10.2025 11:42:17) |
| 8 900 Kč | 18.10.2025 07:07:41 |
| 8 600 Kč | 18.10.2025 07:07:38 (limit 16.10.2025 11:42:17) |
| 8 300 Kč | 18.10.2025 07:07:38 |
| 8 000 Kč | 18.10.2025 07:07:35 (limit 16.10.2025 11:42:17) |
| 7 700 Kč | 18.10.2025 07:07:35 |
| 7 400 Kč | 18.10.2025 07:07:32 (limit 16.10.2025 11:42:17) |
| 7 100 Kč | 18.10.2025 07:07:32 |
| 6 800 Kč | 18.10.2025 07:07:29 (limit 16.10.2025 11:42:17) |
| 6 500 Kč | 18.10.2025 07:07:29 |