18. Zlatá kniha rozprávok II.

Autor: Katarína Vavrová

Signováno vlevo dole.
Technika: Malba na ručním papíru
Výška: 45 cm, šířka: 67 cm, rámování: 80,5 x 98,5 cm

Konec aukce: 03.11.2025 18:17

Dosažená cena: 41 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (86)

11 000 Kč18.10.2025 07:08:11 (limit 16.10.2025 11:42:17)
10 600 Kč18.10.2025 07:07:47 (limit 16.10.2025 11:42:17)
10 100 Kč18.10.2025 07:07:47
9 800 Kč18.10.2025 07:07:44 (limit 16.10.2025 11:42:17)
9 500 Kč18.10.2025 07:07:44
9 200 Kč18.10.2025 07:07:42 (limit 16.10.2025 11:42:17)
8 900 Kč18.10.2025 07:07:41
8 600 Kč18.10.2025 07:07:38 (limit 16.10.2025 11:42:17)
8 300 Kč18.10.2025 07:07:38
8 000 Kč18.10.2025 07:07:35 (limit 16.10.2025 11:42:17)
7 700 Kč18.10.2025 07:07:35
7 400 Kč18.10.2025 07:07:32 (limit 16.10.2025 11:42:17)
7 100 Kč18.10.2025 07:07:32
6 800 Kč18.10.2025 07:07:29 (limit 16.10.2025 11:42:17)
6 500 Kč18.10.2025 07:07:29