188. Sluneční krajina

Autor: Věra Tošenovská

Signováno PD.
Výška: 22 cm, šířka: 56,5 cm, rámování: 46 x 74 cm

Konec aukce: 19.01.2026 21:07

Dosažená cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

1 500 Kč19.1.2026 21:01:05