Signováno vpravo nahoře.
Výška: 83 cm, šířka: 59 cm, rámování: 109 x 84 cm
Konec aukce: 03.11.2025 19:55
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč