104. Kompozice - velký formát

Autor: Zdeněk Tománek

Kategorie: Grafiky

Signováno PN.
Výška: 83 cm, šířka: 59 cm, rámování: 109 x 84 cm

Konec aukce: 02.03.2026 19:43

Aktuální cena: 3 000 Kč

Zbývá: 4d 6h 57m 41s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč