96. Postava z Jiráskova " Bratrstva "

Autor: Adolf Kašpar
(1877)

Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: Akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 23 cm, rámování: 52,5 x 38,5cm

Konec aukce: 17.01.2022 19:42

Dosažená cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (13)

4 200 Kč17.1.2022 19:37:12
4 000 Kč17.1.2022 19:37:08 (limit 17.1.2022 19:37:00)
4 000 Kč17.1.2022 19:37:08
3 800 Kč17.1.2022 19:36:55
3 600 Kč17.1.2022 19:36:23
3 400 Kč17.1.2022 19:31:45
3 200 Kč17.1.2022 19:31:29
3 000 Kč17.1.2022 19:29:44
2 800 Kč17.1.2022 19:10:49
2 600 Kč17.1.2022 18:40:06
2 400 Kč17.1.2022 17:29:57
2 200 Kč17.1.2022 15:51:31
2 000 Kč13.12.2021 20:28:46