Signováno vpravo dole.
Technika: Akvarel
Výška: 30,5 cm, šířka: 37 cm, rámování: 50,5 x 59,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 21:39
Dosažená cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
| 1 000 Kč | 9.12.2025 09:27:03 |