Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno
Výška: 46,6 cm, šířka: 61,7 cm, rámování: 65 x 79 cm
Konec aukce: 31.01.2022 21:24
Dosažená cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
2 000 Kč | 7.1.2022 23:36:52 |