Signováno vlevo dole, zaskleno, nově rámováno
Technika: Akvarel
Výška: 27,5 cm, šířka: 39,5 cm, rámování: 44 x 55 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 17.01.2022 21:13
Dosažená cena: 12 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (44)