Technika: Akvarel
Výška: 26,5 cm, šířka: 21 cm, rámování: 54 x 46 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 18:18
Dosažená cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (4)
| 2 100 Kč | 19.1.2026 18:13:05 |
| 1 900 Kč | 19.1.2026 18:12:06 |
| 1 700 Kč | 19.1.2026 18:07:45 |
| 1 500 Kč | 9.1.2026 20:28:51 |