11. Krajina se stromem

Autor: Adolf Kašpar
(1877)

Technika: Akvarel
Výška: 26,5 cm, šířka: 21 cm, rámování: 54 x 46 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:18

Dosažená cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (4)

2 100 Kč19.1.2026 18:13:05
1 900 Kč19.1.2026 18:12:06
1 700 Kč19.1.2026 18:07:45
1 500 Kč9.1.2026 20:28:51