Technika: Olej na kartonu
Výška: 40,5 cm, šířka: 59,5 cm, rámování: 45 x 64,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 21:40
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč