221. Trogir

Autor: František Mořic Nágl

Technika: Olej na kartonu
Výška: 40,5 cm, šířka: 59,5 cm, rámování: 45 x 64,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 21:40

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 1 500 Kč