Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 64 x 84 cm
Konec aukce: 02.03.2026 19:47
Aktuální cena: 1 800 Kč
Zbývá: 4d 8h 37m 4s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč