108. Květiny ve váze

Autor: Miroslav Havela

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 64 x 84 cm

Konec aukce: 02.03.2026 19:47

Aktuální cena: 1 800 Kč

Zbývá: 4d 8h 37m 4s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč