13. Romantická krajina

Autor: Alois Kirnig

Technika: Olej na plátně
Výška: 38 cm, šířka: 50 cm, rámování: 57,5 x 69 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:30

Dosažená cena: 15 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (41)

15 200 Kč9.12.2025 18:25:29 (limit 9.12.2025 14:30:16)
14 700 Kč9.12.2025 18:25:29
14 200 Kč9.12.2025 18:21:31 (limit 9.12.2025 14:30:16)
13 700 Kč9.12.2025 18:21:31
13 200 Kč9.12.2025 18:19:02 (limit 9.12.2025 14:30:16)
12 700 Kč9.12.2025 18:19:02
12 200 Kč9.12.2025 18:17:07 (limit 9.12.2025 14:30:16)
11 700 Kč9.12.2025 18:17:07
11 200 Kč9.12.2025 18:15:21 (limit 9.12.2025 14:30:16)
10 700 Kč9.12.2025 18:15:21
10 200 Kč9.12.2025 18:13:10 (limit 9.12.2025 14:30:16)
9 900 Kč9.12.2025 18:13:10
9 600 Kč9.12.2025 18:11:57 (limit 9.12.2025 14:30:16)
9 300 Kč9.12.2025 18:11:57
9 000 Kč9.12.2025 18:11:54 (limit 9.12.2025 14:30:16)